Het officiële moment

De notaris een moetje toch?

Het leek gewoon maar even onze krabbel zetten, een noodzakelijk iets. Even daarvoor hadden we nog vergaderd over hoe we het Powertraject zullen invullen. De ideeën rolden over tafel en we werden steeds enthousiaster. We vonden het bijna jammer dat we nog naar de notaris moesten.

Terwijl we in de wachtruimte zitten, zijn we ons niet bewust van anderen en blijven de ideeën stromen.

We worden geroepen en ook de notaris is enthousiast over onze Stichting. Terwijl zij de akte voorleest, komt in een keer het besef…bijna alsof je voor het altaar staat en beseft: ik zeg JA. Ja tegen het mooie team, ja tegen alle werkzaamheden, ja tegen al die vrouwen, ja tegen het onbekende. Er overvalt mij een gevoel van trots en dit is nog maar het begin. Het is 12 februari 2016, we lopen de deur uit en zeggen tegen elkaar, dit was een heel bijzonder moment.

Hélène

1 antwoord

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *